NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Odeslání objednávky

Jak probíhá platba objednávky ?


Platba objednávky probíhá převodem na účet. Konečná částka Vám bude sdělena u grafického návrhu potisku, který obdržíte po odeslání objednávky. Ceny uvedené v záložce "CENÍK" jsou tedy pouze orientační a výběr jedné z variant není závazný. Prostřednictvím e-mailu nebo whatsappu se lze domluvit na přidání či odebrání nějakého motivu atp.
Jak objednat nové kopačky ?


Video postup pro objednání kopaček naleznete níže na této stránce.

Potisk na kopačky

Jak dlouho trvá potisknutí kopaček ?


Na potisk si vyhrazujeme 3 pracovní dny od obdržení kopaček na naši adresu. O doručení kopaček Vás vždy informujeme.
Kam a jak odeslat svůj design ?


Vaše požadavky na potisk nám posílejte na e-mail objednavky@idfootballboots.com nebo whatsapp +420 607 044 202. Pokud zasíláte vlastní kopačky, můžete využít i možnost formuláře v záložce "POŠLI SVOJE".
Můžu vidět, jak bude můj potisk vypadat ?


Ano. Po zaslání požadavků na potisk obdržíte grafický návrh potisku. Vy návrh odsouhlasíte a následně dostanete instrukce ohledně odeslání kopaček či platby.
Lze si objednat nové kopačky bez potisku ?


Ano. Pokud nemáte o potisk zájem, vyplníte u zadávání údajů objednávky NE. V tomto případě Vám kopačky odešleme bez potisku.
Jak dlouho potisk vydrží ?


Životnost potisku se odvíjí od umístění motivu. Osobně doporučujeme dávát si potisknout vnější strany kopaček, jelikož vnější strany přijdou do kontaktu s míčem méně než vnitřní, tudíž potisk pak vydrží déle. Pokud někdo trvá na potisku vnitřní strany, neručíme za dlouhodobou výdrž potisku.

video postup